Už nemusíte klikat na To se mi líbí!

27. srpna 2010

Už máte plné zuby stránek spamujících pro servery Loupak.cz, Vosel.cz, a dalších, které získávají statisíce návštěv pro weby díky tlačítku To se mi líbí? Máte problém odolat pokušení, jaké video se na stránce skrývá, ale nechcete se stávat fanouškem? Pak čtěte dále, řešení už existuje!


Tlačítko To se mi líbí bez nutnosti stát se fanouškem!

Instalace tohoto tlačítka je jednoduchá, stačí odkaz zobrazený níže přesunout do vašich záložek (horní lišta odkazů poblíž panelu s adresou stránky). Nyní už na každé stránce, která zobrazuje obsah jen svým fanouškům, stačí kliknout na toto tlačíko a skrývaný obsah se ihned zobrazí! Nemusíte se tak bát zahlcení vašeho Facebooku SPAMem z těchto trapných stránek. Nově přidanou záložku si můžete samozřejmě libovolně přejmenovat, nesmíte ale měnit cíl odkazu!
V případě problémů s přetažením stačí kliknout na odkaz pravým tlačítkem a dát Přidat odkaz do záložek (Firefox) a měl by se v liště objevit.


Odkaz, který stačí přetáhnout myší mezi záložky: To se mi líbí

Proč používat toto tlačítko a ne to na FB stránce?

Pokud na Facebook stránce kliknete na To se mi líbí, ihned se tato informace zobrazí všem vašim přátelům, kteří také podlehnou zvědavosti a opět kliknou. Vy si mezitím odkaz prohlédnete, zjistíte, že to je jen zas další blbost a kliknete na Už se mi to nelíbí. Ale co je to platné, když dalších 10 přátel už v té skupině zůstane. Následně jim pak bude zasílána reklama, kterou si autor stránky na vašich hloupých přátelích přivydělá. Pokud vaši přátelé nebyli tak hloupí, aby se do stránky přidali, tak vězte, že je tím vaším přidáním se otravujete ještě více – všichni totiž nesnáší spam v Novinkách přátel, který tímto generujete. Navíc, když vyzkoušíte tuto metodu, tak zjistíe, že je mnohem pohodlnější, jelikož obsah zobrazí ihned i bez potřeby obnovit stránku a nemusíte se starat o hledání odkazu Už se mi to nelíbí.

Tento odkaz funguje ve všech běžných webových prohlížečích! (Internet Explorer není internetovým prohlížečem, jen se jím marně snaží být). Cílem odkazu je krátký javascriptový kód, který dělá jen to, co má, a nestahuje žádná cizí data - takže se nemusíte ničeho bát ;-) Pokud naleznete kód obdobné funkce, který je ale delší, raději ho nepoužívejte...

Úplný zdrojový kód (delší nepoužívejte!):

javascript:s=document.getElementById("pagelet_tab_content").getElementsByTagName("span");for(a in s){s[a].style.visibility='visible'}

Líbil se vám tento článek? Tak ho SDÍLEJTE!

Klíčová slova:
facebook, Like, To se mi líbí, kód, návod, klikni, fanoušci, podvody

Komentáře: Už nemusíte klikat na To se mi líbí!


Komentáře ke článku Už nemusíte klikat na To se mi líbí! nejsou povoleny. Pokud opravdu potřebujete něco důležitého, použijte e-mail (uveden v patičce webu). Děkuji.