Facebook pages být napadená robot, Ty muset číst toto hned!

25. května 2010

stranky-od-robotu

V poslední době se čím dál více lidem líbí stránky s prapodivným, ani se nedá říct českým, názvem. Jedná se automaticky vytvářené stránky robotem. Při vytváření českých stránek se využívá počítačového překladu (z francouzštiny), a tak jsou k vidění někdy opravdu úsměvné stránky. Těchto stránek rapidně přibývá, ovšem ještě více přibývá jejich oblíbenců (fanoušků).


Po vstupu na stránku se zobrazí záložka s pokyny, že nejdříve musíte kliknout na Líbí se mi, aby vám bylo splněno, co bylo v názvu skupiny slíbeno. Někdy opravdu naleznete to, co hledáte, ještě na stránce Facebooku, ovšem většinou se využívá zveřejnění pouze odkazu na externí web. Na tomto webu na vás mohou čekat kromě spousty reklam také viry, na které si musíte dávat obzvláště velký pozor. Proto je lepší na žádné odkazy raději neklikat!

Pokud navštívíte i zeď, tak zjistíte, že stránky vzájemně odkazují samy na sebe, čímž se rozšiřují mezi fanoušky. A ti se do nich opět rádi přidají, protože jsou zvědaví. Za zvědavost se ale platí a autorovi těchto skupin se platí zřejmě opravdu hodně. Proto nebuďte jak malé hloupé děti a zkuste tyto stránky ignorovat.

Jestli už v nějaké takové skupině jste, doporučuji vám se odebrat – odkaz na záložce se zdí v levém sloupci dole. Nikdy nevíte, jak vás tyto stránky ještě budou v budoucnu obtěžovat – a navíc, přidáváním do nich obtěžujete i své přátele.

Příklady názvů českých stránek: „Věc nejprve, že každý dělá, když on dělá rád, že jo?“, „Vsadím se, že není možné sledovat tento obraz za 23 vteřin, aniž pláč“, „99% lidí se podívá na své klávesnici po tomto obrázek!“, „Optický klam Sexy“, „Na tomto obrázku děti vidět kotníky! a dospělé vidět ...“ a další, jsou jich desítky a líbí se desítkám tisíc lidí.

Líbil se vám tento článek? Tak ho SDÍLEJTE!

Klíčová slova:
facebook, roboti,hack,čeština,stránky,automat,podvod,reklamy,spam,viry

Komentáře: Facebook pages být napadená robot, Ty muset číst toto hned!


Komentáře ke článku Facebook pages být napadená robot, Ty muset číst toto hned! nejsou povoleny. Pokud opravdu potřebujete něco důležitého, použijte e-mail (uveden v patičce webu). Děkuji.