Cílená reklama ZDARMA na Facebooku

8. července 2010

money

Na Facebooku můžete kromě placených reklam využít také reklamu zdarma a dokonce s perfektním cílením na uživatele. Velmi vysoká účinnost, která vám přinese obrovské zisky!


Taková reklama spočívá v založení stránky (nemusí být jen podvodná), do které se vám přidají desetitisíce, někdy i statisíce uživatelů. Následně máte možnost na zeď vkládat odkazy (reklamu), kterou vaši fanoušci budou označovat jako SPAM. A jak je to tedy s cílením reklamy na uživatele?

Na koho je taková reklama zacílena?

Vlastně jen na hloupé a naivní lidi. Normální, chytří a rozumní lidé se do těchto skupin nepřidávají. A to je zlatý důl! Můžete tak nabízet služby placené například přes Premium SMS, ať už se jedná o nějaké soutěže apod. Prostě takové služby, které využívají hlouposti a naivity uživatelů – a že jich dneska je na internetu spoustu. Hlupáci pošlou SMS za desítky Kč jen proto, že možná existuje nějaká šance výhry. Díky tomu se pak majitelům takových portálů investice několikanásobně vrací. Rozumní lidé by vám na takové kraviny neskočili, na tohle jsou potřeba blbci! A díky podvodným skupinám můžete nabízet reklamu přímo pro ně, získáte tak přesně takové zákazníky, jaké vaše stránky vyžadují!

Je libo iPhone 4 za jednu SMS?

Pro vás asi jedna z nejznámějších reklam. Vyhrává každá 699. SMS, cena jedné zprávy je lidových 99 Kč, takže aby někdo vyhrál jeden iPhone, účastníci soutěže utratí 69.201 Kč. Nehledě na to, že nikdo z účastníků nemá možnost kontrolovat, jestli opravdu k nějaké výhře dojde a jestli skutečně každá 699. SMS vyhraje. Když se pošle 500 SMS, stačí změnit kód zprávy a může se soutěžit o stejný předmět, ale od nuly bez nutnosti vyplácet výrhu. Je to drahé, neprůhledné, ale stejně spoustu lidí naletí. A nyní, díky Facebooku a rozesílání odkazů do podvodných stránek, které jsou plné přesně těchto hloupých a naivních lidí, dochází k rozkvětu podobných webů.

Wow! Tohle sídlo drogových bossů bylo objeveno v Mexiku!

V době psaní článku se tato stránka líbila 50.000 lidí. Možná proto, že pro zobrazení fotek je vyžadováno kliknutí na To se mi líbí a posléze zjistíte, že ještě musíte přejít na externí stránku respecting.bloger.cz, která má jediný cíl – opět propagaci služby určené jen hlupákům aneb TOPsmsky.cz. Reklama na tomto blogu, který má 150.000 návštěv týdně, je nepřehlédnutelná, zrovna tak jako na zdech těchto stránek. Jedná se o web, který by bez Facebooku jen těžko hledal nějaké čtenáře.

Pokud tedy máte touhu po snadno získaných penězích, udělejte další z portálů založených na Premium SMS, kterých jsou dneska už desítky, ne-li stovky (a všechny na jedno brdo), vytvořte podvodnou nebo nějakou hloupou stránku na Facebooku, přidejte pár odkazů a máte o příjmy postaráno. Když napíšete, že vyhrává každá 1.000 SMS, ale přijde vám jich jen 900, tak ani nikomu žádnou výhru předávat nemusíte a všechny peníze z SMS vám zbudou. Prostě je to luxusní byznys, na hlupácích se vždycky vydělávalo nejlépe!

Líbil se vám tento článek? Tak ho SDÍLEJTE!

Klíčová slova:
facebook, reklama, zdarma, propagace, premium sms, zisky, peníze, topsmsky, apple soutěž, iphone 4

Komentáře: Cílená reklama ZDARMA na Facebooku


Komentáře ke článku Cílená reklama ZDARMA na Facebooku nejsou povoleny. Pokud opravdu potřebujete něco důležitého, použijte e-mail (uveden v patičce webu). Děkuji.