Minitest: Přání k narozeninám

10. září 2010

Udělal jsem na Facebooku takový malý test, abych dokázal, že většinu těch trapných přání na zdech lze opravdu brát na lehkou váhu – dokázáno praxí!


Využil jsem k tomu jeden podvodný profil – fotka hned z první stránky vyhledávání na Google, naklikání pár přátel a v tu ránu už jsem mohl testovat. Přidalo si mě přes 200 přátel, což je takový běžně vídaný počet u normálních lidí.

Nastavil jsem narozeniny a čekal, jestli se někdo ozve, i když mě vůbec neznají – a ejhle! Během dne narozenin jsem obdržel 25 přání, některá byla velmi obyčejná, jiná byla psána jak pro nejlepšího přítele na světě.

Ale to asi nikoho nepřekvapuje. Zábava přišla tehdy, když jsem opět upravil datum narozenin a posunul ho o 5 dní dopředu. Za 5 dní se situace opakovala a dokonce mi někteří přáli i podruhé, aniž by jim to přišlo divné. To si nepamatovali, že na moji zeď už před pouhými 5 dny podobný vzkaz psali? A to jim není divné, proč před 5 dny mi tam už přálo spoustu lidí?

Tolik krátce o přání k narozeninám :)

Líbil se vám tento článek? Tak ho SDÍLEJTE!

Klíčová slova:
facebook, narozeniny, zeď, přání

Komentáře: Minitest: Přání k narozeninám


Komentáře ke článku Minitest: Přání k narozeninám nejsou povoleny. Pokud opravdu potřebujete něco důležitého, použijte e-mail (uveden v patičce webu). Děkuji.