Koupím fanoušky pro svou FB stránku

13. září 2010

Zdravím všechny, sháním někoho, kdo mi sežene aktivní fanoušky pro mou Facebook stránku. Cenu za fanouška nabídněte, akceptuji do 1,5 Kč / fanoušek…


Ano, dělám si srandu. Žádné fanoušky nesháním a kdo chce, tak ať se jím stane dobrovolně, ze svého vlastního zájmu. Stále se ale množí podobné poptávky na Webtrhu. Firmy přicházejí na to (nebo spíše jim to je podstrkáváno), že kdo nemá spoustu fanoušků na Facebooku, tak je méněcenný.

Některé firmy se nechají oklamat a myslí si, že si za peníze můžou pro svou Facebook stránku nechat sehnat desetitisíce aktivních fanoušků, dokonce určitého pohlaví a věku. Ano, nějaké fanoušky určitě sehnat lze, ale vybírat se nedá – omezení je vždy na nudící se děti nebo hloupé lidi. V takovém inzerátu na fanoušky nidko nemůže mít požadavek „znuděné děti na firemních stránách nepotřebujeme“, ale stává se to.

A jak se fanoušci shání? Propagace stránky firmy na jiných Facebook stránkách není tak účinná jako posílání pozvánek z podvodných profilů. Je totiž spoustu lidí, kteří řeší návrhy na stránky jendoduše – všechny potvrdí, aby je to už neotravovalo. Nekoukají se na obsah stránky, mnohdy ani moc nečtou název. Pochybuji o tom, že se takto dají získat aktivní fanoušci pro nějakou firmu…

A k čemu je firmě množství fanoušků, i když fanoušci ani nevědí, čemu fandí, a nejsou vůbec aktivní? Jednoduše to dělá firmě moderní imidž, se kterou se můžou chlubit. „Proč používat právě naše služby? Protože máme stovky spokojených fanoušků na Facebooku!

Líbil se vám tento článek? Tak ho SDÍLEJTE!

Klíčová slova:
facebook, firmy, nákup fanoušků

Komentáře: Koupím fanoušky pro svou FB stránku


Komentáře ke článku Koupím fanoušky pro svou FB stránku nejsou povoleny. Pokud opravdu potřebujete něco důležitého, použijte e-mail (uveden v patičce webu). Děkuji.